Výkupy, Dražby, Exekuce

Dostali jste se do finančních potíží? Bylo na Vaší nemovitost vydáno exekuční rozhodnutí? Vaši situaci Vám pomůžeme vyřešit oddlužením nebo výkupem nemovitosti. Vykoupíme Vaší nemovitosti za hotové až do 90 % tržní ceny nemovitosti. V případě, že potřebujete v této oblasti poradit, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 999 777 nebo na emailové adrese sandra.motlova@coloseum21.cz  

Dražba nemovitosti

Pokud bylo na vaší nemovitost nařízené exekuční řízení a došlo v něm až na nařízení dražby, nezoufejte.  V případě prodeje nemovitosti v dražbě reálně hrozí, že bude Vaše nemovitost prodána hluboko pod tržní cenou. Jediný způsob, jak se tomu vyhnout je uhrazení pohledávek. Ano, i v této fázi to možné je a my Vám s tím rádi pomůžeme. My Vaší nemovitost z dražby vyplatíme a tím Vám ušetříme peníze.

Půjčka proti zástavě nemovitosti

Dostali jste se do složité finanční situace a tíží Vás dluhy? Potřebujete půjčit peníze, ale v bance Vám půjčit odmítli nebo by vyřízení trvalo příliš dlouho? Potřebujete urychleně vyrovnat své pohledávky? Hrozí Vám exekuce nebo dražba nemovitosti? Vlastníte vy nebo Vaši blízcí nemovitost? V tom případě Vaši situaci vyřešíme naší půjčkou proti zástavě nemovitosti.

Pokud máte zájem o půjčku, neváhejte nás kontaktovat.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Odhad tržní ceny představuje odhad ceny, za kterou je možné nemovitost na trhu aktuálně prodat. Při stanovování ceny se využívá tzv. komparativní metoda, při které se porovnávají ceny prodávaných podobných nemovitostí. Tyto nemovitosti jsou stejného typu, stavu, velikosti a ve stejné lokalitě.

Pokud chcete nemovitost prodat, nebo nějakou kupujete a nejste si jistí, zda je cena adekvátní, vyplňte náš formulář a my Vám odhad tržní ceny rádi vypracujeme.

Výkupy nemovitostí

Všem, kteří potřebují z jakéhokoliv důvodu rychle prodat svojí nemovitost, kteří potřebují rychle hotovost, nabízíme naši službu výkupu nemovitostí za hotové až do 90 % tržní ceny nemovitosti. Vykupujeme nemovitosti v jakémkoliv stavu i nemovitosti zatížené exekucí i dražbou. ti.

Exekuce

Stále více lidí není schopných splácet svoje finanční závazky a dostávají se tak do nepříznivé finanční situace, která může skončit až v exekučním řízení. Můžou tak i kvůli malému dluhu přijít o střechu nad hlavou.

Exekuční řízení má tři části, a to nařízení exekuce, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti a dražbu. Do všech tří fází lze jako kupující vstoupit a zabránit tak nevýhodnému prodeji nemovitosti.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA VÁŠ BYT

Typ nabídky

Adresa

cp.

Město

Objekt

Typ

Vlastnictví

Dispozice

Rekonstrukce

Stav

Další popis

Jméno

Příjmení

Telefon

E-mail