Přístup vaší realitní kanceláře a spolupráce s námi, jakožto  nevidomými se nám opravdu moc líbil a jsme velice vděční za všechno, co pro nás udělala především paní Monika Janečková.

Její ochota, vstřícnost, lidský přístup a pochopení bylo opravdu  úžasné a mohli bychom jen doporučit.

Ještě jednou za vše moc děkujeme.

Lokvencovi

Dobrý den paní Janečková,

Když tak zpětně přemýšlím, nemohu si vybavit žádné nedostatky. Naopak! Byl jsem moc mile překvapen Vaší profesionalitou a Vaším osobním přístupem.

Vím že se dá říct, že je to přece jenom Vaše práce. Určitě to je pravda, ale vzhledem k počtu realitních makléřů, které jsem měl možnost během prodeje domu poznat, jste patřila mezi ty nejpříjemnější a nejprofesionálnější. Co jste slíbila, jste vždy dodržela. Přístup k mé matce, která jako téměř nemohoucí měla problémy se schody, byl od Vás velice hezký a lidský a moc si Vás za toto vážím.

Celkově prodej domu proběhl velice hladce, za což Vám ještě jednou děkuji.

Díky Vašemu přístupu jsem si udělal mnohem lepší “obrázek” o realitních makléřích. Pokud někdo známý bude někdy v budoucnu prodávat nemovitost, určitě Vás moc rád doporučím.

Moc děkuji za obchod. Vážím si Vás nejen jako realitního makléře, ale i jako člověka s milým a lidským přístupem.

Ať se Vám daří!

S pozdravem

Řehák Zdeněk

Dobrý den,

chtěla bych Vám touhle cestou poděkovat za skvělou a příjemnou spolupráci. Byla jsem velice mile překvapena jak rychle jste sehnala podnájemníka a vše mi podrobně a vždy ochotně vysvětlila. Původně jsem s realitkou nechtěla spolupracovat, ale do budoucna vím, že se na Vás určitě znova ráda obrátím.

S pozdravem,

Kaprová Andrea

Moc děkuji za pomoc při vyřizování pronájmu mého bytu. Vzhledem k tomu, že jsem neměla žádné předchozí zkušenosti, potřebovala jsem spoustu rad a času. Paní Janečková si na mě udělala vždy čas, ikdyž se jednalo o večer. Probrala se mnou všechny podnímky a vlastně mě vůbec vysvětlila celý proces. Díky ní jsem měla velice brzy podnájemníky, které jsem si mohla vybrat z několika zájemců, dokonce mě i s výběrem radila. Nakonec mě našla velice milé a spolehlivé podnájemníky. Což je v dnešní době malý zázrak. S jejími službami jsem velice spokojená a až budu opět potřebovat služby makléře, rozhodně se obrátím opět na ní. Můžu jen doporučit, což i dělám.

Eva Novotná

Dobrý den paní Janečková,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší výborně odvedenou práci.
Z koupě nemovitosti jsme měli obavu, ale po setkání s Vámi jsme do toho šli s důvěrou, že vše proběhne tak, jak má. A stalo se!
Váš profesionální a hlavně lidský přístup, nám ulehčil spoustu starostí.
Kdykoliv jsme něco potřebovali, nebo nám bylo něco nejasného, vždy jste se nám věnovala a snažila se maximálně vyhovět našim požadavkům.

Přejeme Vám hodně pracovních úspěchů!

S přátelským pozdravem

Václav a Renata Kuželovi

Vážená paní Mašková, tak nějak mi to nedá a chtěl bych vám ještě jednou s odstupem poděkovat za všechny ty služby, které jste mi poskytla při koupi bytu. Ono se to dneska asi zrovna moc nenosí (ani já tak běžně nedělám) – jen tak někomu poděkovat za dobře odvedenou práci, ale ona také není dobře odvedená práce jako dobře odvedená práce. Také není profesionalita jako profesionalita, vstřícný přístup jako vstřícný přístup… Všechno tohle i mnoho dalšího se dost možná ve vaší branži očekává, není to však samozřejmé. A u Vás mne zaujala ta jakoby samozřejmá souhra všech těch příjemných vlastností – to dokonalé prolnutí absolutní profesionality a dokonalé přípravy, skvělých komunikačních a organizačních dovedností s nevtíravým, velice příjemným vystupováním, kreativní snahou splnit snad i nemožné. Pořád jsem si říkal, jak je možné, že jste pořád taková pohodová a věčně s úsměvem na tváři. Že by za to mohlo to skvělé zázemí vašich ostatních kolegů a kolegyň? Nebo snad máte to jedinečné štěstí, že máte nad sebou dokonalého šéfa?

Lukáš Hegeduš

Маклера  Алену Машкову мне порекомендовала моя подруга. С первой минуты мы нашли общий язык, т.к.  работает четко, профессионально и с улыбкой!  Задача мною сформулированная была выполнена достаточно в короткие сроки.  Реакция на мои вопросы и просьбы была моментальной, что делало нашу совместную работу очень эффективной. В целом сделкой осталась довольна!


Makléřku Alenu Maškovou mně doporučila moje přítelkyně. Od první minuty jsme našly společnou řeč, protože pracuje jasně, profesionálně a s úsměvem! Moje zadání bylo provedeno v krátkém čase.  Odezva na mé dotazy a požadavky byla okamžitá, což činilo naše společné úsilí velmi efektivním. S celou transakcí jsem byla naprosto spokojená!

Prodej bytu – Stodůlky, ul. Nad Dalejským údolím

Tatiana Romanova

Paní Mašková, chtěli bychom Vám s mým partnerem poděkovat za Váš přístup při prodeji našeho bytu. Vaše vstřícnost, ochota a profesionální jednání byly pro nás milým překvapením v tomto realitním byznysu!
Vaše služby můžeme doporučit opravdu každému. Přejeme Vám hodně štěstí v další práci.
Martina Fišerová a Tomáš Kolomazník
Prodej bytu – Krč, ul. Trnková

Martina Fišerová a Tomáš Kolomazník

Vážený pane Vošmík, dovolte abychom Vám srdečně poděkovali. Náš dík patří celé vaší společnosti, ale přesto především Vám ! Prožíváme jedno z nejtěžších období v našem životě. Nemoc. Jednou z cest jak náš další život učinit lehčím, byla koupě nového bydlení. Měli jsme veliké štěstí, že jsme ,,měli Vás „.Vaše práce, zájem o zákazníka, vstřícné a profesionální jednání. Rychlé a přitom příjemné vyřešení velice závažného kroku Vašeho klienta – v tomto případě nás. Moc Vám děkujeme, kéž by bylo víc takových LIDÍ – společností. S úctou Hana Měšťanová s rodinou

Hana Měšťanová

Zkušenosti s Century 21 Coloseum Praha mám vynikající. Konkrétně s makléřem p. Vošmíkem. Profesionální, milé a vstřícné jednání. Děkuji.

Jana Pilcová

Vážený pane Vošmíku, děkuji za Váš velmi profesionální přístup, za ochotu a vstřícnost při nákupu mé nemovitosti. Oceňuji Vaši dochvilnost a výbornou spolupráci. S čistým svědomím Vaše služby mohu doporučit všem Vašim současným i nadcházejícím klientům. Přeji mnoho úspěchů a hodně spokojených klientů.

Hana Horníková

S panem Kadlecem spolupracuje naše kancelář již několik let. Vážíme si jeho pro-klientského přístupu. Klientům vždy z našeho pohledu poskytuje komplexní služby a vysvětlení tak, aby proběhl prodej nemovitosti v maximální pohodě pro všechny zúčastněné. Dbá také na právní stránku věci a pečlivé s námi diskutuje všechny aspekty transakce. Svým přístupem je pro mne v daném oboru zcela výjimečný s důvěrou jej doporučuji svým klientům.

Mgr. Eva Decroix